Sizden Gelenler

 • From İremmm on Sizden Gelenler

  Bazen biri gelir,sizi kitap gibi okur,ve size gerçekten balık tutmayı öğretir.şirin hanım öyle biri işte.Danışanlarına bitsede gitsek diye bakmayan gözlerinin içine bakan ve kalbiyle işini yapan biri,sağolsun varolsun,ayağına taş değmesin.

  2019/11/18 at 10:23 pm
 • From Nil on Sizden Gelenler

  Ergenlik çağındaki kızımızın baş etmekte zorlandığı konular vardı. Şirin Hanım onun kendi yolunu bulmasında o kadar yardımcı oldu ki… Ebeveyn olarak bizi de bilgilendirdi ve yönlendirdi. Hayatımızda ve kızımızın gelişiminde çok olumlu sonuçlar aldık. Çok teşekkür ederiz her şey için, yolu açık olsun inşallah…

  2019/06/29 at 4:19 pm
 • From Hatice on Sizden Gelenler

  kızımın kabullenememe ve öfke problemi vardı.şirin hanıma tavsiye üzerine gittik bir aile resminde zaten çocuğu çözmüştü kolları olmayan bir baba, anneye öfke 2-3 seans sonra öfkemiz tamamen geçmişti ve ayrılığı kabullenmeyen bir çocuk bir sabah ayrılığın resmini çizerek uyandırmıştı beni
  -anne fırtına geldi Evi yıktı ama anne ve çocuklar yeni ev yaptılar diyerek bu benim için mucizeydi. Emeğinize sağlık kesinlikle tavsiye ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

  2019/06/12 at 9:23 am
 • From Süheyla DUNAY on Sizden Gelenler

  Kızımın sınav kaygısı vardı ve biz ebeveyn olarak bu kaygı ile doğru bir şekilde başa çıkmanın yollarını ararken bize Şirin Hanımı önerdiler. Şirin Hanımın kızıma yaklaşımı, desteği, yol göstermesi ve bize de vermiş olduğu tavsiyeler sayesinde 6 hafta gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde olumlu gelişme kaydettik. Kendisine teşekkür ediyorum.

  2018/12/10 at 3:31 pm
 • From Rıza Güvenç on Sizden Gelenler

  Prensesimiz kızımızdan 8 yıl sonra dünyamızı renklendiren, oğlumuzun dünyaya gelişi ile biz önceki heyecanları tekrarlarken, kızımız ilk kez bir kardeşle tanışmıştı. Belki başlarda öyle düşünceleri yoktu ancak, akrabalarımızın bitmek bilmeyen “kardeşini kıskanıyor musun?” soruları, arkadaşlarımızın ve akrabalarımızın gördükleri yerde kızımızdan önce oğlumuzu sevmeye başlaması ve belki bizim bilinçsiz olarak yanlış sevgi gösterilerimiz..
  Bütün bunlar neticesinde kızımız mutsuz, umursamaz ve bize karşı bir yabancı olmuştu. İşte böyle bir dönemde, aile dostumuz Elif Hanım’ın tavsiyesi üzerine size danışmaya geldiğimizde, açıkçası çokta umutlu değildim. Ancak her seanstan sonra kızımızda gözle görülür davranış değişimleri, bizim eksiklerimizi gidermemiz yanlışlarımızı düzeltmemiz için verdiğiniz tavsiyeler ve çözümler.. Kızımıza çok parası olsa ne yapacağını sorduğunuzu söylediğiniz ve o cevabını benimle paylaştığınız an.. Ve son seansımızda, kızımızın ilk seansta çizdiği aile resmi ile son seansa kadar geçen süreci yansıtan o harika resmin..

  Herşey için çok teşekkür ederiz.. Anlayışınıza, ilginize ve kızımızın artık daha çok gülen yüzüne.. Hem size hemde tanışmamıza vesile olan Elif Hanım’a tekrar tekrar teşekkürler. Eşim ve ben sizin için çok daha büyük başarılar dileriz..

  Saygılarımızla,
  Funda & Rıza Güvenç

  2018/12/09 at 8:57 pm
 • From Gözde on Sizden Gelenler

  Boşanma sonrası kızımın yaşadığı en zor anlarda bize yardım ettiğiniz, yol gösterdiğiniz, tüm sevecenliğinizle kızıma abla olduğunuz, profesyonelliğinizle de derdimize derman olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

  2018/12/04 at 11:27 pm
 • From Arzu yılmaz on Sizden Gelenler

  Sevgili Şirin hanım adınız gibi şirin sevimli bakışlarınız kızım Öykü ve bana pozitif bir enerji verdi.Sizinle konuştuktan sonra kendimi ve kızımı daha mutlu hissettim,çünkü tatlı diliniz ve profesyonel yaklaşımız sayesinde kızımı daha iyi anladım.Bir sağlıkçı olarak sizi önerdiğim arkadaşlarım oldu.İşini hakkıyla yapan nadir insanlardansınız.Sizi daima arayabilmenin ve ulaşabilmenin rahatlığı içinde ayrıca teşekkür ederim.
  Sevgilerimle

  2018/09/23 at 12:57 pm
 • From Sibel on Sizden Gelenler

  Şirin hanım sizi tanıdığım için çok mutluyum. Kızım sayenizde hayata karşı daha olumlu bakmaya başladı. İlginiz ve alakaniz için çok teşekkür ederim ayrıca bir sorun olduğunda size her an ulasabilmek bana güven veriyor. İyiki varsınız

  2018/07/31 at 11:24 pm
 • From Yasemin on Sizden Gelenler

  Kaygi ile ilgili sikintilarim var ve bu konudaSirin Hanim bana rehberlik ediyor.Kendisi isine asik iyi bir uzman ve kendimi tanıyıp,sorularimla basedebilmem konusunda harika farkindaliklar yaratiyor.

  2018/07/26 at 2:42 pm
 • From Yasemin on Sizden Gelenler

  Kaygi ile ilgili sorunlarim var ve bunlari asmamda Sirin Hanimin rehberligi beni oldukca rahatlatip,yol gösteriyor.Adeta kendimi yeniden taniyor ve sorunumla basa cikmanin yollarini kesfediyorum.Sirin Hanım bu yolculukta isinde uzman ve sevecen yaklasimiyla bana cok iyi geliyor.Kendisine inandigimdan,birlikte sorunlarimi da asacagima inaniyorum….

  2018/07/26 at 2:36 pm
 • From Kucuk Prens on Sizden Gelenler

  Oglumun kariyer planlamasiyla ilgili kaygilari vardi, ebeveyn olarak belli bir noktaya kadar yardimci olabilmistik, profesyonel bir yardim almamizin gerekliligini fark ettigimizde arayis icine girdik, Sirin Hanimla karsilasmis olmamizi buyuk bir sans olarak degerlendiriyorum, tavsiyeleri, oglumla olan diyalogu ve destegi yolumuzu aydinlatti, kendisine tesekkurlerimi sunuyorum.

  2018/07/06 at 10:37 pm
 • From Aylin Aygün on Sizden Gelenler

  9 Yaşındaki oğlumun gece korkuları vardı ve sabaha kadar 5-6 kez uyanıyordu ve uyuyamıyordu. Bende bu durumdan çok gerilmiştim ve çok yorgun düşmüştüm. İşe gitmek için sabahları kalkamıyordum uykusuzluktan. Şirin hanımdan destek almaya karar verdik ve çok da iyi yapmışız. Bize oğlumun korkularının gerçek olmadığını ve bizimle iletişim kurabilmek için gece bilinç altının onu uyandırdığını çözümledi. Bizi nasıl iletişim kurmamız gerektiği konusunda yönlendirdi. İş koşturması arasında sadece çocuğun ders yapması gerektiğini düşünüp ona zaman ayırmayışımız, çocuğumuzu kötü etkilemişti. Biz de bunu görememiştik. Şirin hanım sayesinde şimdi çok daha bilinçliyiz. Oğlum artık korkularından bahsetmiyor ve geceleri sürekli uyanmıyor. Teşekkürler Şirin Hanım. Çok sempatik ve işini iyi yapan bir uzman.

  2018/06/25 at 12:04 pm
 • From samet on Sizden Gelenler

  4 yaşındaki kızım ve kendim için şirin hanımdan destek alıyoruz desteği kısa sürede etkili oldu yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz

  2018/05/15 at 12:37 am
 • From Cenk on Sizden Gelenler

  8 yaşındaki oğlumuzun uyum sorunu ile ilgili yardım aldık. Kısa sürede sonuç aldık. Teşekkürler

  2018/05/02 at 4:54 pm
 • From Arzu on Sizden Gelenler

  Şirin hanım öncelikle çok teşekkürler herşey için oğlum 1. Sınıfa başlamıştı ve çok sorunlar yaşamıştık sayenizde nerde ne yapmamız gerektiğini çok iyi öğrendik ve sayenizde şu an çok rahatız iyiki varsınız sevgiler.

  2018/02/21 at 12:21 pm
 • From İlker kurt on Sizden Gelenler

  3 yaşındaki oğlumuzun kekelemeye başlaması nedeniyle büyük bir üzüntü ve panik yaşamıştık. Bizlere 2 saatten fazla zaman ayırmanız, sıcaklığınız, ilgi ve alakanız, oğlumuzla kurduğunuz iletişim bizi çok etkiledi.. Yapmış olduğunuz tespitler doğrultusunda uyguladığımız davranış modelleri ve egzersizleri uygulamamız neticesinde 15 gün gibi kısa bir süre içerisinde kekemeliğimiz yok denecek kadar azaldı. Bu gün gelişimini sormak için aramanız da bizi çok mutlu etti.. size ne kadar teşekkür etsek azdır, herşey gönlünüzce olsun

  2018/01/14 at 12:21 am
 • From semra akbalık on Sizden Gelenler

  Bu yaz tatili seyahatinde eşimin aniden kalp krizi skaybetmemiz bizim için çok büyük şoktu. Her ölüm erken derler ama eşimin ölümü gerçekten de çok erkendi. Kabullenmesi çok zordu. Şirin hanımdan yardım almaya karar verdik. Seanslarda kızım ve bana göstermiş olduğu sakin ve sevecen tavırlarıyla bu süreci kabullenmeye başladık. Şirin hanım iyi ki varsınız çok teşekkür ederiz. Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer. Sevgiler.onucu

  2018/01/05 at 7:38 pm
 • From Bekir kurtaran on Sizden Gelenler

  Bende bir psikolog olarak sizi gerçekten KUTLARIM ayrıca dünya tatlısı çocuklara karşı ilginiz vermiş olduğunuz egitim sağlık öz veriden dolayı sizi kutlarım SAYGILARIMLA

  2017/12/25 at 4:20 pm
 • From Ozlem on Sizden Gelenler

  Kızım birinci sınıf öğrencisi her çocukta bulunan kaygi problemini biz fazlasıyla yaşadık eşim ile çocuğumuza nasıl ulaşmamız gerektiğini bilemez hale geldik kızımın duygularına tercüman oldunuz ve eşim ile bana durmamız ve ilerlememiz gereken noktalari gosterdiniz kızım sizden aldığı öz güven sayesinde çok büyük yol katetti çok teşekkür ediyorum hayatın içinde kaybettiğimiz değerleri hatırlattınız iyiki varsınız sevgiler.

  2017/12/03 at 11:33 pm
 • From Pranvera on Sizden Gelenler

  Kızım 2 yaşına yeni girmişti ve 2 yaş sendromunu biraz sıkıntılı geçiriyorduk. Ağlama krizleri, ısırmalar derken kendimizi Şirin Hanımın yanında bulduk. Bizi sabırla dinlemesi ve nokta atışı tavsiyeleriyle hem kızım şu an daha sakin hem biz :). Bazen ebeveyn olarak her şeyi verdiğimizi düşünürken, aslında çok daha basit davranışlarla çocuklarımızla daha sağlıklı iletişim kurabileceğimizi gördük.
  Kendisine bir kez daha burdan teşekkür ederim.

  2017/12/01 at 1:05 pm
 • From Binnaz İzgi on Sizden Gelenler

  Benim 7 ve 5 yaşlarında iki oğlum var. Büyük oğlum için Şirin hocamdan destek aldım. Şimdi oğlum daha sakin ve olumlu. Çok konuşma problemini çözdük.
  Hocama yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

  2017/11/30 at 11:16 am
 • From Hamide Güçlü on Sizden Gelenler

  Teşekkürler Şirin hanım hayat sizinle tekrar kolaylaşmaya başladı

  2017/11/29 at 12:57 pm
 • From Elif UYSAL on Sizden Gelenler

  Oğlumun (3.5) ve kızımın (5) hırçınlıkları, bizim de kural koyamama, hayır diyememiz nedeniyle uzman yardımı almaya karar verdik ve öneriler sayesinde Şirin hanımla tanıştık.
  Önerileri harfiyen uyguladık ve oğlum yaklaşık 1 haftada olumlu cevap verdi.
  Kızımın kaygı problemi olduğunu öğrenmiş olduk ve kızımda 2 hafta gini bi süreçte olumlu cevap verdi.
  2 çocuğun sorumluluk ve kaygısı ile kendimde çok yıpranmıştım kendim için de destek istedim ve şimdi ailecek çok daha sakin ve anlayışlı vakit geçirdiğimizi düşünüyorum.
  Gerek seanslarda gerekse anlık durumlarda her zaman yardımcı oldu Şirin hanım.
  Gerçekten çok memnun kaldım ve çevremde problemleri ufacık gören birçok kişiyi gönül rahatlığı ile yönlendirdim.
  Teşekkür ederiz herşey için…

  2017/11/29 at 12:06 pm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir